Polskie kluby

Ekstraklasa 24/25 – kiedy startuje, gdzie oglądać, faworyci

ekstraklasa 24/25

Już 19 lipca 2024 roku wystartuje nowy sezon PKO BP Ekstraklasy. Kibice z niecierpliwością czekają, aby dowiedzieć się gdzie oglądać Ekstraklasę i kto będzie faworytem w walce o mistrzostwo. Transmisje meczów ekstraklasy gdzie oglądać będzie można w Canal+ Sport. Wśród głównych pretendentów do tytułu wymienia się Legię Warszawa, Raków Częstochowa, Lech Poznań oraz obrońcę trofeum – Jagiellonię Białystok. Kiedy startuje Ekstraklasa? Start Ekstraklasy zaplanowano tydzień po finale EURO 2024. Sprawdź najważniejsze informacje przed nowym sezonem!

Kiedy startuje Ekstraklasa 2024/25?

Nowy sezon Ekstraklasy wystartuje już 19 lipca 2024 roku. Piłkarze rozegrają 17 kolejek rundy jesiennej, która potrwa do 6-9 grudnia. Po przerwie zimowej wrócą na boiska 31 stycznia lub 3 lutego 2025, by dokończyć zmagania o mistrzostwo Polski. Ostatnia, 34. kolejka sezonu zaplanowana jest na weekend 24-25 maja 2025 roku. Kibice nie mogą się już doczekać, kiedy Ekstraklasa ruszy pełną parą. Emocji na pewno nie zabraknie, bo rywalizacja zapowiada się niezwykle ciekawie. Czy obrońcy tytułu z Białegostoku podołają presji? A może któryś z pozostałych faworytów odbierze im koronę? Przekonamy się już wkrótce, bo start Ekstraklasy zbliża się wielkimi krokami!

Gdzie oglądać Ekstraklasę 2024/25?

Ekstraklasa gdzie oglądać? To pytanie zadaje sobie wielu kibiców przed startem nowego sezonu. Wszystkie mecze będą transmitowane na kanałach Canal+ Sport. To tam fani piłki nożnej zobaczą na żywo zmagania najlepszych polskich drużyn.

Wybrane spotkania każdej kolejki będą też pokazywane w TVP Sport – zarówno w telewizji, jak i online. To świetna wiadomość dla osób, które nie mają dostępu do Canal+.

Jeśli chcesz obstawiać wyniki, to koniecznie sprawdź typy bukmacherskie przygotowane przez ekspertów. Analizy i przewidywania znajdziesz między innymi na stronie: https://sport.betfan.pl/typy-bukmacherskie/.

Śledź transmisje, czytaj newsy i typuj mecze, by być zawsze na bieżąco. Ekstraklasa gdzie obejrzeć? Teraz już wiesz – włącz Canal+ Sport lub TVP Sport i daj się ponieść piłkarskim emocjom!

Faworyci Ekstraklasy 2024/25

Kto ma największe szanse na mistrzostwo w nadchodzącym sezonie? Za faworyta do wygrania Ekstraklasy bukmacherzy uważają Legię Warszawę (kurs 2.75)

Również wysoko plasowane do zdobycia tytułu są drużyny:

• Raków Częstochowa (kurs 3.25)
  • Lech Poznań (4.75)

Trochę dalej znajduje się obecny mistrz Ekstraklasy – Jagiellonia Białystok (12.50)

Czy faktycznie będzie to sezon pod dyktando Legii Warszawa? Przekonamy się już wkrótce

Ekstraklasa gdzie obejrzeć? Mecze będą transmitowane przez Canal+ Sport. Inauguracja rozgrywek nastąpi 19 lipca 2024, a wśród faworytów do zdobycia mistrzostwa Polski wymienia się Legię, Raków, Jagiellonię i Lech Poznań. Obrońcą tytułu jest Jagiellonia Białystok, która w poprzednim sezonie stoczyła pasjonujący bój o trofeum ze Śląskiem do ostatniej kolejki. Z niecierpliwością czekamy na start Ekstraklasy i odpowiedź na pytanie kiedy Ekstraklasa wróci do gry. Nowy sezon z pewnością dostarczy wielu emocji!

Materiał partnera