Zaczynamy sezon 2019/2020!

Nielba Wągrowiec – KP Starogard Gdański – sobota, 03.08.2019 r. godz. 15.00 Stadion OSIR w Wągrowcu.

Meczem u siebie z KP Starogard Gdański, drużyna Nielby Wągrowiec zadebiutuje w rozgrywkach II grupy III ligi w sezonie 2019/2020.

Drużyna wzmocniła się kilkoma graczami m.in. powrócił z Miedzi Legnica Paweł Krauz, z Mieszka Gniezno przyszedł Krzysztof Wolkiewicz oraz z Polonii Środa Wlkp – Adam Gajda. Z Klubu odeszli tacy zawodnicy jak chociażby Tomasz Bzdęga czy Michał Stainke, którzy wrócili do Mieszka Gniezno, z którym będą walczyli o awans do II ligi. Na pewno będziemy mieli okazje zobaczyć ich jeszcze na naszych boiskach, ponieważ Nielba będzie rywalizowała w lidze z Mieszkiem.

Pierwszy nasz rywal – drużyna KP Starogard Gdański – w ubiegłym sezonie w rozgrywkach III ligi zakończyła rozgrywki na 10 miejscu. Od trzech sezonów występuje na tym poziomie rozgrywek. Można powiedzieć, że to już doświadczony III – cio ligowiec. Drużyna dokonała kilku transferów i na pewno pokaże się w Wągrowcu z dobrej strony.

Pierwszy mecz Nielby dla kibiców będzie darmowy. Można to potraktować jako prezent dla kibiców, aby ich zachęcić do kibicowania naszej drużynie.