Z Ostrovią u siebie!

Przed nami przedostatnia kolejka rundy jesiennej IV ligi. Zajmująca trzecie miejsce Nielba Wągrowiec zmierzy się na własnym stadionie z Ostrovią 1909 Ostrów Wlkp. Nasi przeciwnicy zajmują 15 miejsce w ligowej tabeli. Do tej pory zgromadzili 20 punktów w siedemnastu meczach. Nielba w ostatnim meczu wyjazdowym wygrała z Polonią Leszno 1:0, natomiast Ostrovią, wygrała 3:2 u siebie z zajmującą ostanie miejsce w tabeli Olimpią Koło. Mimo dość dużej różnicy miejsc w ligowej tabeli, zapowiada się bardzo trudne spotkanie dla naszej drużyny. Każdy zdobyty punkt jest dla Nielby bardzo cenny, ponieważ  drużyna walczy o jak najwyższą lokatę w tabeli przed rundą rewanżową i nie chce tracić kontaktu ze ścisłą czołówką ligi.

Drużyny młodzieżowe zakończyły już swoje rozgrywki ligowe. Podsumowanie sezonu naszych drużyn nastąpi po zakończeniu rozgrywek ligowych seniorów.