Z Ostrovią na wyjeździe!

Na czwartek 20.06.2019 r. zaplanowano przedostatnią kolejkę rozgrywek IV ligi wielkopolskiej. Nasza drużyna uda się do Ostrowa Wlkp, aby rozegrać spotkanie z tamtejszą Ostrovią 1909.

Nielba, która jet liderem rozgrywek na dwie kolejki do końca, musi zdobyć chociaż jeden punkt w dwóch meczach, aby nie oglądać się na wyniki rywali. Drugi Lubuszanin ma sześć punktów straty do lidera.

Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp jest na wysokim, ósmym miejscu w tabeli i na pewno będzie chciała zakończyć rozgrywki przed własną publicznością zwycięstwem. Tym bardziej cennym, że nad liderem rozgrywek. Nielbę czeka więc bardzo trudne, wyjazdowe spotkanie.

Jak widać końcówka ligo może być jeszcze bardzo emocjonująca. W sumie to wszystko się jeszcze może zdarzyć. Jednak mając na uwadze postawę naszej drużyny w ostatnich meczach, wydaje się o wynik możemy być spokojni i już w czwartek Nielbiści przypieczętują wygraną w lidze,a w niedzielę w Wągrowcu, podczas ostatniego meczu rozgrywek przyjdzie czas na świętowanie.

Mecz w Ostrowie rozpoczyna się o godz. 17.00