Z LKS Gołuchów w sobotę u siebie! Ruszają też rozgrywki młodzieżowe.

W sobotę drużyna seniorów Nielby rozegra kolejny mecz w ramach rozgrywek o mistrzostwo IV ligi. Jej przeciwnikeim będzie LKS Gołuchów, który po 22 kolejkach plasuje się w środku tabeli, zajmując 10 miejsce. W swoim ostatnim meczu drużyna z Gołuchowa wygrała na wyjeździe z Olimpią Koło 4:2, Nielba w hicie kolejki zremisowała z Lubuszaninem 1:1. Nasza drużyna chciałaby podtrzymać dobrą passę wygranych meczy wiosną u siebie. Do tej pory jeszcze nie straciła punktów na własnym terenie.

Mecz rozpocznie się o godz. 15.00.

Poza naszymi seniorami rozgrywki rozpoczną drużyny trampkarzy i młodzików, którzy rozgrywają mecze w I lidze okręgowej i walczą o awans do ligi wojewódzkiej.

Drużyna Trampkarzy Jacka Ciudzińskiego, rozegra w piątek o 16.30 mecz u siebie z AP Bambinis Trzcianka.

Robert Szkudlarek z drużyną Młodzików uda się w niedzielę na mecz do Piły, aby spotkać się tam z drużyną MOSIR-u.

Zapraszamy na mecze!