Wygrana w Międzychodzie.

Warta Miedzychod – Nielba Wągrowiec 0:2.

Bramki: Bzdęga, Leśniewski ( k).

Seniorzy wągrowieckiej Nielby w sobotę rozgrywali mecz w Międzychodzie z tamtejszą Wartą.Od samego początku Nielbiści przejeli inicjatywę.Już w 5 minucie indywidualną akcją popisał się Rafał Leśniewski i tylko i tylko dzięki dobrej interwencji bramkarza nie padła bramka.Do 25 minuty mecz toczył się na połowie gospodarzy.W tym czasie piłkarze Nielby stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji jednak brakowało ostatniego dokładnego podania.W 25 minucie pierwsza groźna sytuacja Warciarzy mogła zakończyć się bramką i tylko dzięki znakomitej interwencji Patryka Łagodzińskiego wynik nie uległ zmianie.Między 30 a 35 minutą Nielba stworzyła sobie trzy dogodne sytuacje ale nic nie chciało wpaść do bramki.W 43 minucie było już jednak 1-0 dla wągrowczan.Rzut rożny wykonywał Michał Gruszka a bramkę po uderzeniu głową strzelił Tomasz Bzdęga.W drugiej połowie do 30 minuty nadal przewagę mieli Nielbiści stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji.Od 30 minuty lekką przewagę mieli gospodarze jednak nie stworzyli sobie żadnej groźnej sytuacji.Zaatakowali większą ilością zawodników co wykorzystała Nielba wyprowadzając groźne kontry.Pierwszą z nich nie wykorzystał grający tego dnia bardzo dobry mecz Mikołaj Dobrzykowski jednak kolejna kontra po indywidualnej akcji Mateusza Piechowiaka zakończyła się faulem na nim w polu karnym.Bramkę z rzutu karnego strzelił Rafał Leśniewski.