Weekend naszych drużyn!

W sobotę odbędzie się 24 kolejka spotkań o mistrzostwo IV ligi. Wągrowiecka Nielba uda się na mecz do Międzychodu, aby tam o godz. 15.00 rozegrać spotkanie z miejscową Wartą. Nasi przeciwnicy w ostatniej kolejce przegrali wyjazdowy mecz z Olimpią Koło 5:0 i zajmują 16 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 23 punktów.

Nielba ostatnio ,,zgubiła” punkty u siebie, remisując swoje spotkanie z LKS Gołuchów. Nadal jednak utrzymała pozycję wicelidera ze stratą 3 punktów do Lubuszanina. Zwycięstwo trzeciej w tabeli – Unii Swarzędz, pozwoliło jej zbliżyć się do Nielby w tabeli i teraz dzieli te drużyny różnica już tylko 2 punktów. Nielba musi zrobić wszystko, aby wygrać swój mecz, ponieważ w przypadku przegranej naszej drużyny, a zwycięstwa Unii, rozgrywającej mecz wyjazdowy we Wrześni, nasza drużyna straci pozycję wicelidera.

Swoje mecze rozegrają też drużyny młodzieżowe. Tylko jedna z nich rozegra mecz w Wągrowcu. Będzie to drużyna Młodzików. Pozostałe mecze rozegrane zostaną na wyjeździe.

Junior Starszy – liga wojewódzka

Mieszko Gniezno – Nielba Wągrowiec – niedziela – 31.03.2019 r. godz. 12.00

Junior Młodszy – liga wojewódzka

Noteć Czarnków – Nielba Wągrowiec – sobota, 30.03.2019 r. godz. 11.00