W Wielką Sobotę u siebie z Sokołem Pniewy!

W Wielką Sobotę zaplanowano kolejną rundę ligowych rozgrywek. Dla kibiców będą to kolejne emocje z udziałem naszej drużyny. Tym razem, po trzech kolejnych wyjazdach, w końcu Nielba zagra mecz przed własną publicznością.

Jej przeciwnikiem będzie zajmujący czternaste miejsce w ligowej tabeli – Sokół Pniewy, który do tej pory zgromadził 33 punkty, tj. o 23 mniej od wicelidera –  Nielby.  Jednak mimo takiej różnicy w tabeli, nasz sobotni przeciwnik zdobywa dużo punktów w meczach wyjazdowych, wiec nasi zawodnicy muszą się przygotować na bardzo trudne spotkanie.

Nielba, cały czas ma szanse na pierwsze miejsce w ligowej tabeli i awans do III ligi. Do zajmującego pierwsze miejsce Lubuszanina strata wynosi tylko 1 punkt. Każde potknięcie lidera może doprowadzić do zmiany na pierwszym miejscu w tabeli. Nasz lokalny rywal cały czas czuje ,,oddech na plecach” naszej drużyny. Może się zdarzyć również, że w przypadku starty punktów przed obie drużyny z pierwszych dwóch miejsc, wyprzedzi je Unia Swarzędz, która również mocno aspiruje do awansu i tylko czeka na potknięcie drużyn z czołówki tabeli.

Nielba, chcąc podtrzymać bardzo dobrą passę i miejsce w tabeli, musi ten mecz wygrać, tym bardziej, że stęsknieni kibice będą chcieli przekonać się na własne oczy, w jakiej formie są nasi piłkarze.

Mecz rozpocznie się o godz. 15.00.

Pozostałe mecze 27 kolejki : https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi,25926.html?round=27