Czy uda się pokonać Grom!

Nielba, po nieudanym ostatnim meczu, kiedy to przegrała z z ostatnią drużyną w tabeli, w sobotę będzie miała szansę na rehabilitację przed własną publicznością. Do Wągrowca przyjedzie drużyna z Nowego Stawu, zajmująca miejsce również w strefie spadkowej i mająca jeden punkt więcej niż nasza drużyna. Nielba zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli. Grom Nowy Staw – 16. Zawodnicy z Nowego Stawu wygrali swój ostatni mecz u siebie z Pogonią II Szczecin 2:0. Była to ich druga wygrana w tej rundzie.

Forma naszych piłkarzy jest wielką niewiadomą. Po bardzo dobrym meczu, jaki rozegrali z Polonią Środa Wlkp, w następnym, po bardzo słabej grze przegrali z ostatnią drużyną w tabeli.

Nie wiadomo jak drużyna zaprezentuje się w kolejnym meczu. Czy znowu pozytywnie zaskoczy swoich kibiców, czy też zagra jak z Bałtykiem – bez pomysłu i mało skutecznie, popełniając mnóstwo błędów w obronie, kreując sytuacje przeciwnikom do strzelenia bramki.

Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie, które rozegranie zostanie wcześniej niż zwykle, bo o godz. 13.00 na Stadionie OSiR w Wągrowcu.