W sobotę z liderem!

XXII kolejka IV ligi wielkopolskiej będzie bardo interesująca szczególnie dla kibiców z Wągrowca i Trzcianki. Te dwie drużyny zmierzą się ze sobą w hicie kolejki. O godz. 14.00 na Stadionie OSIR w Trzciance rozpocznie się mecz pomiędzy liderem tabeli – Lubuszaninem i wiceliderem – Nielbą. Mecz ten stanowi wyjątkowe derby OZPN Piła, ponieważ zmierzą się w nim dwie drużyny aspirujące do awansu doi III ligi.

W ostatniej kolejce Nielba – nie bez problemów wygrała z Pogonią Nowe Skalmierzyce, a Lubuszanin dość niespodziewanie stracił punkty z ostatnią drużyną tabeli – Olimpią Koło, remisując tam swój mecz 1:1.

Przed tą kolejką obie drużyny dzieli różnica 3 punktów. W przypadku zwycięstwa Nielby – na co oczywiście liczmy – Nielba zrówna się punktami z ,,Lubu”. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, na którym na pewno nie zabraknie kibiców z Wągrowca.

,, Nasza drużyna jest dobrze przygotowana do meczu. Możemy być pewni, że nasi zawodnicy zostawią serce i zdrowie na boisku” – obiecują trenerzy Kołacki i Arendt. .

My chcielibyśmy, żeby to nasz drużyna wróciła z Trzcianki z tarczą.

Do zobaczenia na meczu!