W sobotę ,,wyjazdowo” z Gwardią w Koszalinie!

W sobotę 10.08.2018 r. Nielba rozegra swój drugi mecz ligowy. Tym razem będzie to mecz wyjazdowy. Jej przeciwnikiem będzie Gwardia Koszalin – drużyna, która w ubiegłym sezonie broniła się przed spadkiem. Ostatecznie zajęła 15 miejsce w tabeli i utrzymała się w lidze.

Każdemu kibicowi, Gwardia Koszalin kojarzyć się może z Mirosławem Okońskim – popularnym ,,Okoniem”, który uważany jest za jeden z największych talentów polskiej piłki nożnej. To własnie z Gwardii, której był wychowankiem, trafił w latach 70 – tych do Lecha Poznań, by później grać m.in. w Bundeslidze. Wychowankiem Gwardii jest też inny reprezentant Polski – Mirosław Trzeciak.

W pierwszym ligowym meczu, zarówno Nielba , jak i Gwardia przegrały swoje mecze. Gwardia uległa na wyjeździe Pogodni II Szczecin 4:1, a Nielba przegrała u siebie z KP Starogard Gdański 2:3.

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, bo obie drużyny będą chciały zdobyć pierwsze punkty w sezonie. Nielba nie będzie miała łatwo, ponieważ zawodnicy z Koszalina na pewno chcą pokazać się z jak najlepszej strony przed własna publicznością i wygrać spotkanie.

Mecz rozpocznie się o godzinie 18.00