Seniorzy Nielby zagrają sparingi w Gołańczy i w Wągrowcu.

Dziś tj. 02.08.2018 r. – czwartek – seniorzy Nielby udadzą się do Gołańczy, aby rozegrać tam kolejny mecz sparingowy z tamtejszym Zamkiem. Mecz rozpocznie się o godz 17.30. Trenerzy w tym meczu chcą dać szansę zawodnikom, którzy dotychczas mniej czasu spędzili na boisku w meczach kontrolnych.

Kolejny sparing, tym razem na Stadionie OSIR w Wągrowcu zawodnicy Nielby rozegrają w sobotę 04.08.2018 r. o godz. 13.00. Naszym przeciwnikiem będzie IV ligowa Polonia Bydgoszcz. Będzie to jeden z ostatnich sprawdzianów przed ligą, która rusza już w najbliższy weekend, jednak Nielba swój pierwszy ligowy mecz rozegra za tydzień w Nowych Skalmierzycach z tamtejszą Pogonią. Mecz, który miał się odbyć 04.08.2018 r.  w Wągrowcu z Obrą Kościan z przyczyn losowych został przełożony na 26.09.2018 r.