Polonia Kępno kolejnym przeciwnikiem Nielby!

Nielba Wągrowiec – Polonia Kępno – 01.06.2019 r. godz. 15.00 Stadion OSIR w Wągrowcu.

W Dniu Dziecka zawodnicy Nielby rozegrają swoje kolejne ligowe spotkanie. Do Wągrowca przyjedzie zajmująca 10 miejsce w tabeli – Polonia Kępno.

Nielba ma przewagę 4 punktów nad drugą w tabeli Unią Swarzędz, która rozgrywała już w środę swoje spotkanie w ramach 34 kolejki, remisując je z Stainer Polonią Leszno 1:1. Tak więc w przypadku wygranej, nasza drużyna może powiększyć przewagę nad rywalem, który również aspiruje do awansu do III ligi.

Przewaga Nielby nad resztą drużyn z ligowej stawki wydaje się na tyle bezpieczna, że o awans nie powinniśmy się martwić. Jednak jak powszechnie wiadomo – sport, a w szczególności piłka nożna jest na tyle nieprzewidywalna – o czym mogliśmy się przekonać śledząc chociażby półfinały Ligi Mistrzów – że póki co, wszystko jest jeszcze możliwe. Do ostatniego gwizdka czeka nas jeszcze wiele emocjonujących spotkań. Ważne jest, aby wygrać najbliższe spotkanie z Polonią Kępno u siebie i spokojnie przygotowywać się do kolejnego – trudnego wyjazdowego meczu z walczącą o utrzymanie Pinsel- Peter Krobianką Krobia.