Podtrzymać dobrą passę!

MKS Nielba Wągrowiec kolejny swój mecz rozegra znowu na wyjeździe.Tym razem jej przeciwnikiem będzie drużyna z Trzemeszna, która po 24 kolejkach plasuje się w dolnej części tabeli, zajmując 18 miejsce.

Nielba, nie chcąc tracić kontaktu z liderem tabeli, powinna ten mecz wygrać, tym bardziej, że trzecia w tabli Unia Swarzędz ma bilans punktowy gorszy tylko o 2 oczka i ewentualna przegrana może spowodować utratę pozycji wicelidera.

Ostatni wyjazdowy mecz, rozegrany w Międzychodzie przyniósł korzystne dla nas rozstrzygnięcie, dlatego też można optymistycznie spoglądać w przyszłość. Zjednoczeni Trzemeszno zremisowali na wyjeździe z Olimpią Koło 1:1.

Mimo różnicy punktowej w tabeli obu drużyn , nie będzie to łatwe spotkanie dla gości, ponieważ drużyna z Trzemeszna jest zawsze groźna na swoim boisku.

Oby nasz drużyna znowu wróciła ,,z tarczą” z tego wyjazdowego spotkania.