Po punkty do Kołobrzegu!

W najbliższy weekend rozegrana zostanie 15 kolejka spotkań o mistrzostwo III ligi gr. 2. Nielba Wągrowiec wyjedzie do Kołobrzegu, aby zmierzyć się z zajmującą piąte miejsce w tabeli Kotwicą.

Drużyna pojedzie na ten mecz bez Mateusza Rocławskiego, który uległ poważnej kontuzji zerwania wiązadeł i czeka go operacja. Poza tym, reszta zawodników jest gotowa do gry.

Nasz najbliższy przeciwnik wygrał u siebie pięć z siedmiu rozegranych meczy, więc zanosi się na bardzo trudną boiskową przeprawę naszej drużyny.

Trenerem Kotwicy jest doświadczony czeski szkoleniowiec Petr Nemec, który ma za sobą pracę w kilku klubach w naszym kraju. Czeski trener prowadził m.in. Śląsk Wrocław, Widzew Łódź, Miedź Legnica, Flotę Świnoujście, Arkę Gdynia, Odrę Opole, a od listopada 2016 roku do maja bieżącego roku był związany z Wartą Poznań.

Dla Nielby każdy punkt jest na wagę złota, dlatego tanio skóry w Kołobrzegu nie odda. Zanosi się na duże emocje w starciu tych dwóch drużyn.

Mecz rozpocznie się o godz. 17.00, w sobotę 02.11.2019 r. na Stadionie MOSiR w Kołobrzegu.