Piłkarski czwartek w Wągrowcu! Nielba zagra z Mieszkiem.

W czwartek, 15.08. 2019 r. drużyna Nielby rozegra kolejny mecz ligowy na własnym stadionie. Jej przeciwnikiem będzie Mieszko Gniezno, który w swoich szeregach ma kilku zawodników znanych wągrowieckim kibicom.

Nielba, podbudowana wynikiem ostatniego wyjazdowego spotkania w Koszalinie, gdzie udało się się zdobyć pierwszy ligowy punkt, będzie walczyła o kolejne. Tym razem przed własną publicznością.

Mieszko Gniezno, który na pewno ma aspiracje, aby grać w wyższej lidze, bardzo wysoko postawi poprzeczkę i będzie chciał zagrać o pełną pulę. W ostatnim meczu gnieźnianie wygrali u siebie z Pogonią II Szczecin aż 4:0.

Kibice wągrowieckiego zespołu mogą być pewni jednego, że zawodnicy zrobią wszystko, aby wywalczyć jak najkorzystniejszy wynik. Z kolei zawodnicy liczą na doping swoich kibiców.

Mecz rozpocznie się o godz. 15.00 na Stadionie OSIR w Wągrowcu. Poprowadzi go jako arbiter główny Pan Łukasz Ostrowski ze Szczecina, dla którego obecny sezon jest siódmym spędzonym na poziomie trzecioligowym.

Zapraszamy wszystkich kibiców do udziału w tym spotkaniu. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko.