Pierwsze punkty w III lidze! Dwie bramki ,,Leśnego”.

Gwardia Koszalin – Nielba Wągrowiec – 2:2 ( 1:1)

Bramki: Gwardia: M.Piotrowski 45′, S.Ginter 70′

Nielba: R. Leśniewski 3′ (k), 48′

Nielba: Łagodziński – Dobrzykowski ( Marchel 70′), Soforek, Rocławski, Leśniewski (k), Lisiecki, Wolkiewicz, Iskrzyński, Krauz ( Kubiński 56′), Gajda, Brylewski

Nielba Wągrowiec wywalczyła pierwsze punkty w III lidze. Grając na trudnym terenie w Koszalinie, nasza drużyna dwukrotnie wychodziła na prowadzenie. Pierwszy raz, po rzucie karnym w 3 minucie spotkania, którego egzekutorem był niezawodny – Rafał Leśniewski, drugi – zaraz na początku drugiej połowy spotkania, znowu Rafał Leśniewski, ale tym razem z wolnego, wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Jednak za każdym razem drużyna gospodarzy wyrównywała wynik.

Przed Nielbą już w czwartek kolejne bardzo trudne spotkanie. Tym razem do Wągrowca przyjeżdża Mieszko Gniezno – drużyna, która aspiruje do gry w II lidze. W ostatnim meczu wysoko wygrała z Pogonią II Szczecin, bo aż 4:0. Dodatkowego smaku spotkaniu dodaje fakt, że w drużynie gości gra kilku graczy, którzy ostatnio występowali w Nielbie.

Mecz odbędzie się w czwartek, 15.08.2019 r. o godz. 15. 00 na Stadionie OSiR w Wągrowcu. Serdecznie zapraszamy.