Pierwsza porażka w tej rundzie!

Farmutil Orkan Śmiłowo – Nielba Wagrowiec – 2:1

Bramki: 58′ Ankudowicz 1:0 , 65′ Tatera 2:0, 82′ Steinke 2:1

Nielba:

Łagodziński – Dobrzykowski ( 74′ Piechowiak), Soforek ( 84′ Błochowicz), Gruszka, Rocławski, Leśniewski (kpt), Bzdęga, Marchel ( 60′ Rozmarynowski), Iskrzyński, Kubiński ( 60′ Sporek), Steinke

Zwykło się mówić, ze kiedyś musi być pierwszy raz. Własnie zawodnicy Nielby Wągrowiec doznali pierwszej porażki w rundzie rewanżowej rozgrywek IV ligi. W lokalnych derbach przegrali wyjazdowy mecz z Farmutilem Orkanem Śmiłowo 2:1.

Od początku spotkania widać było dużą determinacje w grze zarówno Nielby jak i Orkana . Obie drużyny stworzyły wiele sytuacji bramkowych, jednak do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy., chociaż bramkarze musieli kilkakrotnie interweniować.

Po przerwie dwie bramki strzelili gospodarze. Nielba próbowała odrabiać straty. Udało jej się strzelić bramkę kontaktową, jednak to było wszystko na co było stać nasza drużynę w tym meczu. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.

W doliczonym czasie gry, bramkarz żółto – czarnych Patryk Łagodziński ukarany został jeszcze czerwoną kartką, za niesportowe zachowanie podczas wykonywania stałego fragmentu gry, czym osłabił swoją drużynę, zapewne nie tylko w tym spotkaniu.