Ostatni mecz rundy!

W sobotę, Nielba Wągrowiec rozegra ostatni mecz w rundzie jesiennej. Jej przeciwnikiem będzie Tarnovia Tarnowo Podgórne. Nielba ma już zapewnione podium po pierwszej części rozgrywek, natomiast nasz przeciwnik zajmuje 10 miejsce tabeli z dorobkiem: 7 zwycięstw, 6 remisów i 5 porażek. Tarnovia ma w swoim składzie takich zawodników jak: Błażej Telichowski, Bartosz Ślusarski czy Zbigniew Zakrzewski –  którzy mają za sobą grę m.in. w Lechu Poznań. Mecze z tym przeciwnikiem zawsze należały do bardzo emocjonujących. Tym razem zapewne będzie podobnie.

Nasza drużyna pojedzie na ostatni mecz sezonu zmotywowana tym, że po ewentualnej wygranej może spędzić przerwę zimową na fotelu wicelidera rozgrywek, co dawałoby bardzo dobre perspektywy przed rundą wiosenną.

Czy Nielba podtrzyma dobrą passę?

Mecz na Stadionie OSIR w Tarnovie Podgórnym rozpoczyna się o godz. 12.00.