Nowi zawodnicy w Nielbie!

Miło nam poinformować, że od dziś tj.od 26.02.2019 r. szeregi Nielby Wągrowiec zasiliło dwóch nowych zawodników – Tomasz Bzdęga i Michał Steinke, którzy w rundzie jesiennej reprezentowali Mieszko Gniezno. Od dłuższego czasu trenowali oni z drużyną, jednak dopiero teraz oficjalnie można było ich przedstawić jako nowych zawodników naszego Klubu.

Oboje mają za sobą bardzo bogatą piłkarską przeszłość. Reprezentowali chociażby takie kluby jak: Zagłębie Lubin, Piast Gliwice, Warta Poznań i wiele innych.

Tomasz Bzdęga jest ofensywnym, bramkostrzelnym i kreującym grę pomocnikiem, natomiast Michał Steinke gra na pozycji stopera, doskonale potrafi pokierwać grą defensywaną drużyny i pełnić rolę prawdziwego jej lidera. Wyróżnia się na boisku nie tylko wzrostem, ale też determinacją i wolą walki.

Już niebawem, bo w sobotę będziemy mogli podziwiać ich w meczu ligowym z Obrą Kościan, na który już dziś serdecznie zapraszamy.