Niezbyt udany weekend naszych drużyn!

Nielba Wągrowiec przegrała 0:1 w meczu ligowym z przedostatnią drużyną w tabeli Pinsel – Peter Krobianka Krobia. Jednak mimo porażki utrzymała miejsce na podium ligowej tabeli i wyprzedza o jeden punkt czwartą w tabeli Centrę 1946 Ostrów Wielkopolski.Od Lubuszanina, zajmującego pierwsze miejsce w tabeli dzieli nas 5 punktów. Cieszy powrót Jacka Figaszewskiego, który leczył kontuzję. Następny mecz Nielba rozegra na wyjeździe w Lesznie z tamtejszą Stainer Polonią.

Nielba Wągrowiec – Pinsel – Peter Krobianka Krobia – 0:1

Nielba: Łagodziński – Dobrzykowski, Gruszka, Soforek, Rocławski, Leśniewski, Sporek, Figaszewski, Piechowiak, Iskrzyński, Śmigielski

Rez.: Palacz, Biegański, Marchel, Kucostatis, Kowalczyk, Błachowicz, Wieczorek

Nie powiodło się również naszym Juniorom Starszym, którzy przegrali u siebie mecz ligowy z Unią Swarzędz 1:2. Jednak mimo porażki nadal zajmują trzecie miejsce w tabeli, ale strata do drugiej drużyny wzrosła do 3 punktów.

Trampakrze Starsi również ponieśli porażkę u siebie przegrywając swój mecz ligowy z AP Reissa Poznań 0:8.