Nielba Wągrowiec - Obra Kościan

Sparing

Nielba Wągrowiec – Obra Kościan

Niestety wczorajszy dzień, nie był dniem dla żółto-czarnych, chodź wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania, to było jednak widać większą szybkość i dynamikę w przeprowadzanych akcjach przez gości.
Pierwsza część spotkania była wyrównana, jednak to goście otworzyli wynik spotkania po dobrze przeprowadzonej kontrze.
Zawodnicy MKS’u próbowali odpowiadać, w jednej z akcji dobrą indywidualną akcją popisał się Adam Urbański, jednak futbolówka minęła słupek. 
W drugiej części spotkania trenerzy Wągrowieckiej Nielby dokonali zmian, jednak nie przyniosły one pozytywnego efektu, kolejne 2-3 akcje przyniosły Obrze kolejne bramki.
Nielbiści po raz kolejny rozgrywali akcje od tyłu, często kończąc akcje dobrym strzałem, jednak bez gola.

Trener Radosław Kołacki w kilku zdaniach opowiedział o sparingu:
” – Widać było u nas dobrze przeprowadzony okres pod względem siły i mocy, brakowało tej świeżości, jednak taki jest okres przygotowawczy. Gra była na dobrym poziomie, jeszcze jest trochę czasu do ligi, na pewno wyciągniemy wnioski. Kolejna lekcja, wiemy na czym stoimy i co musimy poprawić. ”

Skład Nielby:
P. Łagodziński – W.Moskalik (P. Sierżant), A. Mikołajczak, (W.Ceglarek), R. Gruntkowski (P. Soforek), M. Dobrzykowski – M. Kowalczyk, J. Figaszewski (J. Kubiński), A. Marchel, A. Urbanski – M. Bobrowski, R. Leśniewski.