Nasze drużyny na plus!

Po nieudanym pucharowym meczu z Fortuną Wieleń, bardzo cenne punkty w lidze  zdobyła drużyna seniorów. W meczu 12 kolejki IV ligi, Nielba zdobyła komplet punktów i wróciła na podium ligowej tabeli, gdzie zajmuje zajmuje 3 miejsce. Za tydzień naszych zawodników czeka wyjazdowy mecz do Opatówka.

Nielba Wągrowiec – Kotwica Kórnik – 3:1 (2:0), Bramki dla Nielby: M.Piechowiak x2, A. Marchel

Nielba: Łagodziński – Dobrzykowski, Gruszka, Soforek, Rocławski,Leśniewski (kpt), Kołak, Marchel, Piechowiak, Iskrzyński, Wieczorek

Rezerwowi: Palacz, Jakubiak, Biegański, Jeneralczyk, Kucostatis, Kowalczyk, Wasyluk

Pozostałe mecze naszych drużyn:

Junior Młodszy – liga wojewódzka

Nielba Wągrowiec – UKS Śrem – 3:0

Trampkarz Starszy – liga wojewódzka

Nielba Wągrowiec – Koziołek Poznań – 0:2

Trampkarz Starszy – liga okręgowa

Kłos Budzyń – Nielba Wągrowiec – 0:10

Bardzo dobrze spisała się drużyna Żaków, biorąca udział w turnieju ligowym w Mieścisku. Po raz kolejny Żaki Nielby nie przegrały meczu i nadal zajmują I miejsce w tabeli, wyprzedzając Sokół Mieścisko, Kłos Budzyń, AP Calcio oraz Zamek Gołańcz ( Szkółka Piłkarska Goool).

W dniu dzisiejszym swój ligowy mecz rozegra drużyna Młodzików, natomiast w środę czeka nas spotkanie Juniorów Starszych z Błękitnymi Wronki.

Młodzik Starszy – liga okręgowa

Nielba Wągrowiec – Kłos Budzyń, poniedziałek 08.10.2018 r. godz. 17.30, Stadion OSIR w Wągrowcu