Na pierwsze zwycięstwo przyjdzie nam jeszcze poczekać!

Chemik Police – Nielba Wągrowiec – 2:0 ( 2:0).

Bramki: Protasenko 3′, Sobecki 7′

Nielba: Łagodziński – Dobrzykowski, Soforek ( 79′ Marchel), Rocławski ( 58′ Rozmarynowski), Leśniewski. Lisiecki, Wolkiewicz, Figaszewski, Krauz ( 64′ Kaczor, Gajda, Brylewski

Na tarczy wrócili zawodnicy Nielby Wągrowiec z wyjazdowego meczu z Chemikiem Police. Nie sprostali drużynie zajmującej przed ósmą kolejką 15 miejsce w tabeli, przegrywając 2:0.

Katastrofalna pierwsza połowa miała wpływ na wynik spotkania. Po 7 minutach gry, Nielba przegrywała już 2:0 i tylko dzięki szczęściu wynik nie uległ zmianie na niekorzyść gości.

Druga połowa wyglądała zdecydowanie lepiej w wykonaniu nielbistów, ale brak skuteczności nie pozwolił na zmianę wyniku. Dobra gra w defensywie Chemika pozwoliła utrzymać mu wynik z pierwszej połowy do końca spotkania.

Nielba nadal pozostaje w strefie spadkowej. Kibice coraz bardziej się niecierpliwią, czekając na pierwsze zwycięstwo. Nielba z trzema punktami zajmuje 16 miejsce w tabeli.

W najbliższą sobotę, przed własną publicznością Nielba zmierzy się z Sokołem Kleczew.