Może w końcu będą 3 punkty?

W sobotę 14.09.2019 r. zawodnicy Nielby Wągrowiec udadzą się na kolejny mecz ligowy, tym razem do Polic, gdzie zmierza się z tamtejszym Chemikiem.

Chemik nie może zaliczyć obecnego startu w tych rozgrywkach do udanych. Po siedmiu kolejkach zajmuje piętnaste miejsce w tabeli, z dorobkiem 5 punktów. Dotychczas drużynie z Polic udało się wygrać jeden mecz i dwa zremisować. W ostatniej kolejce ulegli na wyjeździe swojemu lokalnemu rywalowi – Pogoni II Szczecin 2:1.

Nielba Wągrowiec również nie może zaliczyć startu w rozgrywkach do udanych. Jeszcze nie udało jej się wygrać meczu ligowego. Mimo, że kilka razy było blisko, jednak cały czas 3 punkty nie zostały dopisane do konta Nielby. Póki co, nasza drużyna lepiej prezentuje się na wyjazdach. Wszystkie dotychczas zdobyte punkty zostały wywalczone na obcym terenie. Nielba trzykrotnie remisowała. Ostatnio bezbramkowo z faworyzowanym Świtem Szczecin.

Wągrowieccy zawodnicy maja coś do udowodnienia, zarówno sobie jak i swoim kibicom. Po ostatnim meczu fani wągrowieckiej Nielby byli rozgoryczeni postawą swojej drużyny. Szczególnie jej grą w drugiej połowie. Drużyna na pewno pokaże jeszcze charakter, mimo, że nie zawsze uda się wygrywać.

Dla kibiców, poza wynikiem sportowym, najważniejsze jest to, aby zawodnicy zawsze zostawiali serce na boisku, a o to możemy być spokojni.

Sobotni mecz w Policach rozpocznie się o godz. 16.00

Autor: M.M