Mamy wicelidera!

Tarnovia Tarnowo Podgórne – Nielba Wągrowiec – 1:2 ( 1:1)

Bramki: Z. Zakrzewski 14′ , B. Telichowski 41′ ( sam. ), R. Leśniewski 90+2′

Nielba: Palacz – Gruszka, Soforek, Rocławski ( 82′ Wieczorek), Leśniewski, Sporek, Figaszewski, Marchel, Piechowiak ( 71′ Dobrzykowski), Iskrzyński, Śmigielski ( 90′ Kowlaczyk)

Nielba Wągrowiec kończy rundę jesienną na fotelu wicelidera! Chyba nikt, nawet najbardziej optymistycznie nastawieni kibice nie przewidzieliby przed rozpoczęciem rozgrywek, że nasza drużyna osiągnie taki sukces na zakończenie rundy. Niewątpliwie drugie miejsce w tabeli, to nie tylko ogromne zaskoczenie, ale też wielkie osiągnięcie naszych zawodników.

Nielba w ostatnim meczu udała się do Tarnowa Podgórnego, gdzie zmierzyła się z tamtejszą Tarnovią, w składzie której znaleźli się byli zawodnicy z boisk ekstraklasowych. Jednak ani atut własnego boiska, ani znane piłkarskie nazwiska nie przeszkodziły Nielbie wygrać tego meczu. Bramki dla Nielby strzelali  – Ł.Iskrzyńśki, (ale sędzie uznał ją ją jako bramkę samobójczą B.Telichowskiego) ) oraz Rafał Leśniewski – kapitan naszej drużyny-  w doliczonym czasie gry.

Zwycięstwo Nielby oraz przegrana Unii Swarzędz w ostatniej kolejce spowodowała, że mamy wicelidera tabeli i możemy spokojnie patrzeć w przyszłość i przygotowywać się do rozgrywek wiosennych.

Wielkie podziękowania za całą rundę dla trenerów, zawodników, kierownika drużyny, masażysty i wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w ,,ten zespół”. Tak tworzy się Drużyna! Sukces zawsze rodzi się w bólach, a tych w ciągu rundy nie brakowało. Tym większy szacunek dla osiągniętego wyniku.

Na podsumowania przyjdzie jeszcze czas, a póki co, czekamy z nadzieją na przyszłą rundę.