Lokalne derby! Orkan chce przerwać zwycięską passę Nielby!

Przed Nielbą, o której mówi się wśród kibiców, że ma przed sobą autostradę do III ligi, bardzo trudne spotkanie. Jej przeciwnikiem będzie Farmutil Orkan Śmiłowo – drużyna, która w swoim składzie ma kilku byłych zawodników Nielby i która w ostatnich sześciu meczach zdobyła 15 punktów.

Nielba w tej rundzie nie przegrała jeszcze meczu, wygrała jedenaście i dwa zremisowała. Jednak bardzo dobrze spisująca się drużyna ze Śmiłowa ma zamiar przerwać tą passę. Pojedynki derbowe, a za taki należy uznać to spotkanie, zawsze są meczami nie tylko o punkty, ale też o prestiż.

Czy Nielba zostanie powstrzymana przez lokalnego rywala? Po ostatniej wysokiej wygranej z KS Opatówek, kibice liczą na kolejny popis żółto – czarnych. Jedno jest pewne, że bez względu na wynik, żadna z drużyn tanio skóry nie odda, a zwycięstwo znacznie przybliży Nielbę do III ligi.

Farmutil Orkan Śmiłowo – Nielba Wągrowiec – sobota 25.05.2019 r.

Mecz rozpocznie się o godz. 14.00 na Stadionie w Śmiłowie.