Kolejny raz na wyjeździe!

Seniorzy Nielby, trzeci kolejny mecz ligowy rozegrają na wyjeździe. Ich przeciwnikiem będzie zajmująca 9 miejsce w tabeli Victoria Września.

Nasi zawodnicy, aby podtrzymać dobrą passę zwycięskich meczów na wyjeździe, musieliby ten mecz wygrać. Cały czas mają szansę, aby wyprzedzić w tabeli lidera rozgrywek – Lubuszanina Trzciankę, który ma już tylko punkt przewagi nad zajmującą drugie miejsce Nielbą. Jednak zajmująca obecnie trzecie miejsce , ze stratą trzech punktów do lidera – Unia Swarzędz, bardzo mocno naciska na drużyny z okręgu pilskiego i również cały czas liczy się w walce o awans do III ligi. Wszystko jeszcze jest możliwe. Zmiany w czołówce tabeli mogę następować po każdej rozegranej kolejce.

Mecz rozpocznie się w sobotę o godz. 16.00 we Wrześni.

Swoje mecze rozegrają również drużyny młodzieżowe.

Juniorzy Młodsi w sobotę o godz. 11.00 rozegrają mecz u siebie z Mieszkiem Gniezno. Również u siebie rozegrają swój mecz ligowy Trampkarze, którzy w niedzielę o godz. 15.00 zmierzą się z AP Reissa Trzcianka. Juniorzy Starsi rozegrają mecz w Swarzędzu, z miejscową Unią.

Żaki i Orliki rozegrają turnieje ligowe.