Kibice liczą na dobrą grę i pierwsze punkty u siebie!

W sobotę, 21.09.2019 r. do Wągrowca przyjedzie drużyna z Kleczewa, miejscowości leżącej we wschodniej części województwa wielkopolskiego, aby rozegrać spotkanie ligowe z miejscową Nielbą, w ramach 9 kolejki rozgrywek o mistrzostwo III ligi gr. 2.

Sokół Kleczew awansował do III ligi w sezonie 2010/2011 i od tamtego czasu jego największym sukcesem było wygranie tej ligi w 2014 r., jednak bezpośredniego awansu do II ligi drużyna nie uzyskała, ponieważ przegrała w barażach z Nadwiślaną Kraków.

W obecnych rozgrywkach, drużyna zajmuje 5 miejsce w tabeli , ze stratą 6 punktów do lidera – KKS 1925 Kalisz. W ostatnim meczu Sokół wygrał na własnym stadionie z Pogonią II Szczecin 1:0.

Nielba w ostatnim meczu przegrała wyjazdowe spotkanie z Chemikiem Police 0:2 i nadal znajduje się w strefie spadkowej, będąc na przedostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 3 punktów.

Kibice liczą, że w końcu Nielba się przełamie i zdobędzie komplet punktów, chociaż przeciwnik będzie bardzo wymagający. W wągrowieckiej drużynie nadal nie będą mogli zagrać: Jakub Kubiński, Michał Gruszka i Damian Śmigielski, którzy leczą kontuzje. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.00 na Stadionie OSiR w Wągrowcu.