Już w sobotę rozpoczynamy walkę o III ligę!

Pierwszy mecz wiosennej rundy rewanżowej sezonu 2018/2019 zaplanowany został na 02 marca 2019 r. Nielba zmierzy się z Obrą Kościan, trenowaną przez dobrze znanego w Wągrowcu – Krzysztofa Knychałę, który w latach poprzednich z Nielbą święcił wiele tryumfów.

Nielba, wzmocniona dwoma zawodnikami, chce pokrzyżować plany lokalnemu rywalowi – Lubuszaninowi Trzcianka, który obecnie jest liderem tabeli i bardzo mocno aspiruje do tego, aby wywalczyć awans do III ligi. Wągrowiecka drużyna po rundzie jesiennej jest na drugim miejscu, ze stratą 5 punktów do lidera. Unia Swarzędz, zajmująca trzecie miejsce w tabeli, również nie pozostaje bez szans na awans, tym bardziej, że dokonała poważnych wzmocnień. Czwarta drużyna – Pogoń Nowe Skalmierzyce, traci do lidera 9 punktów i też nie jest bez szans na awans.

Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja, której stawką jest awans i gra w III lidze.

Jednego możemy być pewni, że bez względu na sportowy wynik tych rozgrywek, nasi zawodnicy dadzą z siebie wszystko i będą godnie reprezentowali nasz klub i nasze miasto.

Zapraszamy kibiców na mecz, bo Wasza obecność na trybunach na pewno bardzo pomoże drużynie na boisku.