Już oficjalnie! Nielba w III lidze!

Tak jak obiecaliśmy, że jak tylko będzie wiadomo, jak potoczą się losy Nielby w zbliżających się rozgrywkach, zaraz będziemy informowali o tym kibiców.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dziś – 01.07.2019 r. pozytywnie zakończyły się rozmowy między władzami miasta, klubem i sponsorem. W ich wyniku, dzięki zaangażowaniu wszystkich stron, ponownie do gry powraca dobrze znany wszystkim wągrowieckim kibicom – Pan Ryszard Kołacki. Będzie on wspierał finansowo sekcję piłki nożnej Nielby.

Póki co, nie zanosi się na wiele zmian i bardzo intensywną politykę transferową. Mówi się o dwóch, najwyżej trzech wzmocnieniach. Nasi zawodnicy, głównie wychowankowie Nielby, bardzo zapracowali na ten sukces, więc teraz będą mogli wykazać się w lidze wyższej. W końcu pracowali na to przez cały sezon.

Nie zanosi się też na zmianę trenera. Radosław Kołacki nadal będzie prowadził drużynę.

Może dojść do zmian w Zarządzie Klubu, gdzie mają zasiadać również osoby z ,,kręgów” piłki nożnej. Kto to będzie, na razie nie wiadomo.

Sezon ma się rozpocząć już na początku sierpnia. O wszystkich zmianach na bieżąco będziemy informowali. Mamy nadzieję, że kibice nie zawiodą swojej drużyny na meczach. Liczymy na doping. Do zobaczenia na stadionie.