Blisko, coraz bliżej!

Nielba Wągrowiec – Stainer Polonia Leszno – 5:1

Nielba: Łagodziński – Soforek, Steinke, Figaszewski, Iskrzyński, Dobrzykowski, Rocławski, Bzdęga, Leśniewski, Rozmarynowski, Kubiński.

Bramki dla Nielby: Rocławski, Kubiński x2, Leśniewski, Piechowiak

Już niecały tydzień pozostał do ostatecznych rozstrzygnięć w rozgrywkach IV ligi wielkopolskiej. Nielba Wągrowiec pewnie kroczy do osiągnięcia sportowego sukcesu. Od wygrania ligi dzieli ją zaledwie jeden punkt, który musi zdobyć w ostatnich dwóch meczach – wyjazdowym w Ostrowie lub u siebie z Tarnowią Tarnowo Podgórne. Jeżeli w najbliższym wyjazdowym meczu uda się zdobyć co najmniej remis, ostatni mecz będzie już o przysłowiową pietruszkę.

W minioną sobotę zawodnicy Nielby urządzili sobie festiwal strzelecki, zdobywając pięć bramek w meczu z Stainer Polonią Leszno, a tracąc tylko jedną. Pomimo upalnej pogody, gospodarze rozegrali bardzo dobre spotkanie. Praktycznie od początku meczu przejęli inicjatywę , strzelając już w 2 minucie bramkę. Nie oddali prowadzeni do końca, wykorzystując niefrasobliwość przeciwników. Wynik 5:1 jest jak najbardziej zasłużony.

W najbliższy czwartek czeka drużynę ostatni wyjazd tego sezonu do Ostrowa na mecz z Ostrowią 1909, natomiast w niedzielę zakończenie rozgrywek w Wągrowcu, meczem z Tarnovią, na który to wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy, aby podziękować drużynie za wspaniałą postawę podczas mijających rozgrywek.