Bardzo skuteczna Nielba blisko awansu do III ligi.

Nielba Wągrowiec – KS Opatówek – 9:2 ( 4:1)

Nielba: Łagodziński – Dobrzykowski, Gruszka, Leśniewski (Rozmarynowski), Sporek, Bzdęga (Piechowiak), Figaszewski( Soforek), Marchel ( Kołak), Iskrzyński, Kubiński, Steinke

Bramki: Leśniewski x2. Kubiński x3. Steinke, Figaszewski, Sporek, Gruszka

Nielba od początku spotkania narzuciła swój styl gry, groźnie atakując bramkę rywali. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W polu karnym ,,zabawił sie” z obrońcami kapitan naszej drużyny – Rafał Leśniewski, dając prowadzenie Nielbie 1:0.

Nielba nie odpuszczała. Chwilę później piekną bramkę zza pola karnego strzelił Jacek Figaszewski. Bramkarz gości mógł tylko odprowadzić piłkę wzrokiem.

Nielba cały czas dyktowała warunki gry i kontrolowała przebieg spotkania. Bramki strzelali jeszcze: Kubiński x3, Leśniewski, Steinke, Gruszka i Sporek.

Punkty po raz kolejny punkty zgubił Lubuszanin Trzcianka. Tym razem w meczu z Pogonią Nowe Skalmierzyce. Nielba ma już 7 punktów przewagi nad drugą drużyna w tabeli i może poważnie zacząć myśleć o awansie do III ligi. Do końca rozgrywek pozostało już tylko 6 kolejek.