Bałtyk będzie gościł w Wągrowcu !

Po dwytygodniowej przerwie, spowodowanej przełożonym meczem z Pogonią II Szczecin, Nielba powraca na ligowe boiska. Tym razem do Wągrowca przyjedzie drużyna Bałtyku z Gdyni.

Od minionego poniedziałku Bałtyk Gdynia ma nowego trenera. Jest nim Marcin Samoborski, który mimo swojego młodego wieku (29 lat) ma spore doświadczenie w dorobku trenerskim. Pod jego okiem, Bałtyk wygrał w ostatnią środę mecz pucharowy z drużyną Santany Wielki Klincz aż 5:0.

Nielba, jak już wspomniano, w ostatniej kolejce ligowej pauzowała, a Bałtyk grał u siebie z Górnikiem Konin i przegrał 3:4.

Bałtyk zajmuje ostatnie – 18 miejsce w tabeli , natomiast Nieba jest na pozycji 15.

Drużyna z Wągrowca w ostatnim meczu u siebie dość niespodziewanie wygrała z Polonią Środa Wlkp aż 4:1 i kibice mają nadzieję, że to jest dobry prognostyk przed kolejnym meczem przed własną publicznością.

Już najbliższa sobota pokaże, jaki wpływ na nasza drużynę miała dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach czy też Bałtyk pod wodza nowego trenera utrzyma dobrą dyspozycję z meczu pucharowego? Na te pytania odpowiedź poznamy w sobotę. Mecz rozpocznie się o godz. 15.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!