Żaki Nielby wygrywają Finał Halowych Mistrzostw OZPN w Pile!

Nielba Wągrowiec Żaki zwycięzcą Finału Halowych Mistrzostw OZPN w Pile.

Nielba: Jakub Wesela, Mateusz Ratajczak – Mateusz Nowak, Oliwier Walkowiak, Mikołaj Nowicki, Michał Meller, Karol Nawrocki, Wiktor Czerwiński, Olaf Spychała, Marcel Pawlak

W przedświąteczną sobotę Żaki Nielby sprawiły prezent gwiazdkowy, zarówno kibicom, jak również samym sobie, wygrywając Finał Halowych Mistrzostw OZPN w Pile.

Finał z udziałem sześciu drużyn: FA Piła, AP Reissa Piła, Iskra Krajenka, Tęcza Łobżenica, Kłos Budzyń i Nielba Wągrowiec, odbył się w wągrowieckiej hali OSIR. Nasze Żaki, spisały się na medal, nie przegrywając żadnego meczu, a tylko jeden remisując. Turniej odbywał się w formule ,,każdy z każdym”.

Na koniec turnieju nie zabrało bardzo sympatycznych chwil. Nagrody i medale wręczali – włodarz miasta Jarosława Berendt oraz członkowie władz OZPN z Adamem Lubońskin – Prezesem OZPN na czele wraz z Rafałem Kniecickim i Radosławem Piechowiakiem – członkami Zarządu.

Nasi zawodnicy zostali też wyróżnieni indywidualnie. Najlepszym bramkarzem został wybrany Kuba Wesela a najlepszym strzelcem – Mateusz Nowak.

Gratulacje dla trenera Włodzimierza Bukowskiego oraz naszych Żaków za wspaniałą postawę, serce do walki i radość, jaką dają swoim kibicom. Nagrodą za zwycięstwo oprócz medali był czek na 500 zł oraz słodkości. Burmistrz poczęstował wszystkie dzieci kawałkami domku wykonanego w całości z piernika.