Pewny awans Trampkarzy!

W poniedziałek, 28.01.2018 r. w Wapnie odbyły się eliminacje w kategorii Trampkarz. Nasz K lub reprezentował zespół rocznika 2004/2005 prowadzony przez Jacka Ciudzińskiego.

W eliminacjach wzięły udział zespoły Unii Wapno,Wełny Skoki i Sokoła Damasławek.

Pierwszy mecz nasz zespół rozegrał z Sokołem Damasławek który zakończył się zwycięstwem  żółto- czarnych 6-0. Następnym przeciwnikiem był zespół Wełny Skoki,który uległ naszym chłopakom 5-1. Po tym meczu było wiadomo że awans do finału jest już praktycznie przesądzony. Została już tylko formalność i rozegranie ostatniego meczu z gospodarzem turnieju czyli Unia Wapno.

,,Chłopcy podeszli do tego turnieju bardzo skoncentrowani czego efektem był pewny awans.Po zakończonym meczu było widać zadowolenie zawodników. Plan minimum został wykonany, teraz zespół czekają przygotowania do Finału który odbędzie się 23.02.2019 w Okonku” podsumował turniej trener Jacek Ciudzińsk.

Jak zapewnia trener po poprawieniu kilku elementów w grze, zespół będzie walczył o to, aby puchar trafił do Wągrowca.