Młodzicy z awansem!

Drużyna Młodzików, której trenerem jest Robert Szkudlarek, rozegrała dziś ostatni mecz rundy jesiennej. Jej przeciwnikiem był bardzo wymagający rywal – Sokół Mieścisko. Trenerem Sokoła jest znany wągrowieckim kibicom – Marcin Kalusiński. Stawką tego meczu był awans do I ligi. Obie drużyny w tabeli dzieliły dwa punkty. Po bardzo dobrym meczu, młodzi Nielbiści przypieczętowali awans zwycięstwem 2:0 i od nowego sezonu zagrają w I lidze. Wygrywając swoją grupę, nie przegrali meczu, strzelając 96 bramek, a tracąc tylko 4. Gratulacje i powodzenia w rundzie wiosennej.

Sokół Mieścisko – Nielba Wągrowiec – 0:2 (0:0)

Bramki: K.Szwajcer, M.Meller

Nielba:Ciudziński – Ewertowski, Dębny, Zych, Korbal, Meller, Szwajcer, Kozdęba, Kluszczyńśki.

Rez: Denis Prus, Dominik Prus, Gruchała, Jaskólski, Frankowski, Kukiełka, Jaworski