Każdy ma szansę zostać piłkarzem! Niedługo rusza nabór do Nielby!

Już niedługo ruszą zapisy do młodzieżowych drużyn Nielby Wągrowiec. Nielba, jako jedyna w mieście, szkoli kompleksowo – od Skrzata – czyli najmłodszych dzieci, poprzez Młodzika, Trampkarza i Juniora, przygotowując ich do gry w Seniorach – czyli drużyny grającej obecnie w III lidze. Każde dziecko ma szanse przejść każdy etap szkolenia piłkarskiego, będąc zawodnikiem jednego klubu – Nielby.

Ponadto, wszystkie grupy młodzieżowe mogą korzystać z obiektów i boisk wągrowieckiego OSIRU – gdzie odbywają się treningi, zarówno na boisku trawiastym, jak i na sztucznej nawierzchni. Dzieci i młodzież, przebywając razem, integrują się nie tylko z Klubem, ale też z kolegami z innych grup. Nielba to jedna wielka rodzina.

Najmłodsze dzieci, bawiąc się, pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, będą zdobywały pierwsze szlify piłkarskie. W wakacje, podczas okresu przygotowawczego, drużyny młodzieżowe wyjeżdżają na obozy sportowe, aby tam przygotowywać się do sezonu. Od tego sezonu ruszają również treningi dla bramkarzy, pod okiem wykwalifikowanego trenera.

MKS Nielba Wągrowiec, na wczesnym etapie szkolenia, nie kładzie nacisku na wynik sportowy, ale przede wszystkim na doskonalenie umiejętności. Szkolenie dzieci odbywa się w taki sposób, aby dzieci dobrze się bawiąc, uczyły się grać w piłkę.

Nasze s drużyny młodzieżowe – Trampkarze, Juniorzy – grają w ligach wojewódzkich, zajmując w nich czołowe miejsce.

Każda forma ruchu dla dzieci jest jak najbardziej wskazana. Jednak, jeżeli ktoś chciałby, aby jego dziecko grało w piłkę nożna – zapraszamy do Nas – do MKS NIELBA WĄGROWIEC. Każdy ma szanse zostać piłkarzem!

Informacje o naborze już wkrótce. Proszę śledzić naszego Fb i stronę www.mksnielba.pl