Wielka wyprawa R. Willischa!

williObrońca wągrowieckiej Nielby Robert Willisch na krańcach świata!

Nasz Piłkarz postanowił wyruszyć na wyprawę autostopem wraz z osobą poznaną na grupie związanej z tą tematyką na Facebooku. Za cel swojej podróży Robert obrał Gruzję, Irak i Turcję. Swoją eskapadę od 14 czerwca opisuje na swoim facebookowym profilu.

„Nastał dzień wyjazdu, tzn. wyjścia. Wyprawa w początkowej wersji miała być dosłownie bez pieniędzy... ale na totalny extreme się nie odważyłem i zabieram 100 euro (w tym 15 euro na wizę).
Przewidywany czas trwania ekspedycji to około miesiąca. Podróż tylko i wyłącznie autostopem z osobą która będzie mi towarzyszyć, poznaną na grupie autostopowej na fcb, ktòrej jeszcze na oczy nie widziałem . Swoją drogą jak planujecie podobne tripy fajne miejsce na znalezienie kogoś na wyprawę. Noclegowanie odbywać się będzie oczywiście pod gołym niebem , namiotem i u przypadkowo napotkanych ludzi. Kwestii pokarmu puki co nie poruszam, zobaczymy co życie pokaże...Także ku prawdziwej wolności!” – napisał w dniu rozpoczęcia podróży.

Kilka dni temu skontaktowaliśmy się z „Willim” za pośrednictwem Internetu. – Mówiąc po krótce jest mega. Będzie co opowiadać. – zdradza. Jak sam przyznaje za około dwa tygodnie powinien wrócić z powrotem. Czekamy na Roberta z niecierpliwością gdyż poprosiliśmy Go o spotkanie i rozmowę dotyczącą tej wyprawy. Szczegóły już niebawem.

Foto: Archiwum Roberta Willischa

Komentarze   

 
0 #1 marek 2013-07-02 03:50
niech formę ze sobą przywiezie
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.