Nielba II - Ostrovia 1909 0:3

28W meczu II rundy Pucharu Polski Wielkopolskiego ZPN Rezerwy wągrowieckiej Nielby przegrały z trzecioligową Ostrovią Ostrów Wielkopolski 0:3.

Nielba II Wągrowiec – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0:3 (0:1)
Bramki: Tomasz Kempiński 45’, Marcin Wojciechowski 73’ karny, Bartosz Szepeta 90’.

Nielba II: Patryk Łagodziński – Kacper Wierzbicki (Artur Bartkowiak 75’), Robert Willisch, Jakub Księżniakiewicz, Michał Gruszka, Adrian Mikołajczak, Maciej Klawiński, Jacek Figaszewski, Patryk Polak (Mateusz Kudak 70’), Kamil Kuzio (Patryk Sergiel 46’), Adrian Pietrowski (Miłosz Graczyk 85’).

Sędziował: Sebastian Stokłosa (Leszno).

Żółto-czarni walczyli wyżej notowanym rywalem jak równy z równym. W pierwszej połowie bardzo aktywny w ofensywie był Kamil Kuzio. Nie zdołał jednak pokonać bramkarza. Najlepszą sytuację miał Adrian Pietrowski. „Abdul” otrzymał dobre podanie ze środka pola. Jednak w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z bramkarzem. Rywale wyszli na prowadzenie w końcówce pierwszej części meczu. Celnym strzałem głową popisał się Tomasz Kempiński. Po przerwie z kilku metrów spudłował Patryk Polak. Rywale podwyższyli prowadzenie w siedemdziesiątej czwartej minucie. Rzut karny po faulu wykorzystał Marcin Wojciechowski pokonując Patryka Łagodzińskiego strzałem w lewy dolny róg. Wynik ustalił Bartosz Szepeta.
Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.