PP: Nielba II - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp, wtorek 17:30

28W meczu II rundy Pucharu Polski Wielkopolskiego ZPN Rezerwy wągrowieckiej Nielby zagrają u siebie z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski.

Pierwotnie mecz był zaplanowany na środę 12 czerwca. Ostatecznie obie drużyny zmierzą się jutro o godzinie 17:30. Mecz zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią na terenie OSiR. Nielbiści w pierwszej rundzie otrzymali wolny los. Natomiast ekipa z Ostrowa Wielkopolskiego zwyciężyła 3:2 Tarnovię Tarnowo Podgórne. Wcześniej bo w rozgrywkach pucharowych okręgu kaliskiego biało-czerwoni wygrali derbowy mecz z Centrą Ostrów Wielkopolski 3:0.

W sobotę pierwsza drużyna Nielby zremisowała w Ostrowie Wielkopolskim 2:2 w zaległym meczu ligowym. Dwa trafienia dla żółto-czarnych zaliczył Karol Gregorek. Bramki dla gospodarzy zdobyli Krzysztof Gościniak i Maciej Stawiński.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.