Sokół Szamocin - Nielba II, sobota 17:00

09W meczu 30. kolejki Pilskiej Klasy Okręgowej Rezerwy wągrowieckiej Nielby zagrają na wyjeździe z Sokołem Szamocin.

Żółto-czarni już w środę cieszyli się z awansu do IV ligi. Jednak pojawiły się głosy, że mecz Iskry Szydłowo w Wapnie z tamtejszą Unią może zostać zweryfikowany jako walkower na korzyść szydłowian. Nie zapadła jednak żadna decyzja w tej sprawie. Nasi piłkarze mimo wszystko będą chcieli przypieczętować udany sezon zwycięstwem w Szamocinie.

Drużynie Sokoła Szamocin pozostają do rozegrania dwa mecze. W dwudziestu ośmiu meczach Sokół wywalczył dwadzieścia siedem punktów. Daje to dwunaste miejsce w tabeli. Jesienny mecz w Wągrowcu pomiędzy Nielbą II, a Sokołem zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy 8:1. Po dwie bramki dla żółto-czarnych strzelili Artur Bartkowiak, Maciej Klawiński, Patryk Polak. Do siatki rywali trafili także Michał Gruszka i Marcin Sergiel. Honorowego gola dla zespołu z Szamocina zdobył Kamil Paszkiewicz.