Sokół Szamocin - Nielba II, sobota 17:00

09W meczu 30. kolejki Pilskiej Klasy Okręgowej Rezerwy wągrowieckiej Nielby zagrają na wyjeździe z Sokołem Szamocin.

Żółto-czarni już w środę cieszyli się z awansu do IV ligi. Jednak pojawiły się głosy, że mecz Iskry Szydłowo w Wapnie z tamtejszą Unią może zostać zweryfikowany jako walkower na korzyść szydłowian. Nie zapadła jednak żadna decyzja w tej sprawie. Nasi piłkarze mimo wszystko będą chcieli przypieczętować udany sezon zwycięstwem w Szamocinie.

Drużynie Sokoła Szamocin pozostają do rozegrania dwa mecze. W dwudziestu ośmiu meczach Sokół wywalczył dwadzieścia siedem punktów. Daje to dwunaste miejsce w tabeli. Jesienny mecz w Wągrowcu pomiędzy Nielbą II, a Sokołem zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy 8:1. Po dwie bramki dla żółto-czarnych strzelili Artur Bartkowiak, Maciej Klawiński, Patryk Polak. Do siatki rywali trafili także Michał Gruszka i Marcin Sergiel. Honorowego gola dla zespołu z Szamocina zdobył Kamil Paszkiewicz.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.