Bilety

Bilety na mecze Nielby Wągrowiec w rozgrywkach IV ligi wielkopolskiej gr. północ

Cena biletów: 5 złotych

Kasa biletowa:

Kasa biletowa znajduje się przy wejściu C na trybunę Stadionu Miejskiego. Sprzedaż biletów tylko w dniu meczu na godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

bilety kasa

Informacje dla kibiców:

A) Do darmowego wstępu na mecze uprawnieni są Zasłużeni Dawcy Krwi za okazaniem WAŻNEJ legitymacji,

B)
Wszystkich kibiców wybierających się na mecze rozgrywane na Stadionie Miejskim im. Stanisława Bąka w Wągrowcu prosimy o zabieranie ze sobą dokumentu tożsamości wraz z numerem PESEL,

C) Zawodnicy reprezentujący barwy sekcji piłki nożnej MKS Nielba Wągrowiec - wstęp wolny za okazaniem legitymacji członkowskiej z opłaconą składką za rok 2016.