Juniorzy: Nielba - Sokół 5:0

Juniorzy wągrowieckiej Nielby wygrali mecz sparingowy z Sokołem Damasławek 5:0.

Nielba Wągrowiec – Sokół Damasławek 5:0
Bramki: Paweł Krauz 4, Sebastian Szepielak.

Nielba: Czapliński (Gacka) – Chmielnicki, Gruntkowski, Marchel, Purol (Mrotek), Klinicki, Piechowiak, Małachowski (Konarski), Wójcik (Zawodnik Testowany, Grad), Szepielak, Urbański, Krauz.

Prawdziwą kanonadę urządził sobie Paweł Krauz zdobywca czterech bramek. Rosły napastnik żółto-czarnych jesienią zadebiutował w III lidze. – Paweł jest bardzo zdolnym, młodym zawodnikiem. Jestem pewien, że poprzez ciężką pracę na treningach stanie się w niedalekiej przyszłości jednym z czołowych piłkarzy pierwszej drużyny. – mówi wiceprezes Andrzej Reis.

Grzegorz Należyty (trener Nielby)
- Pierwszy sparing w tym sezonie i wysoka wygrana 5 : 0. Jeśli chodzi o Damasławek widać że dopiero zaczynają treningi. My jesteśmy cały czas w trakcie przygotowań. Przepracowaliśmy cały grudzień, połowę stycznia, co widać skutkuje. Mieliśmy zdecydowaną przewagę techniczną i szybkościową.

Rozmawiał: Marcin Kotowski