Żaki wygrywają w Bydgoszczy

W  niedziele 15 grudnia drużyna żaków wągrowieckiej Nielby wystąpiła w Turnieju Mikołajkowym w Bydgoszczy na hali Łuczniczka.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów z Bydgoszczy, Torunia, Solca Kujawskiego, Inowrocławia, Żnina, Swarzędza. Chłopcy rozegrali bardzo dobre zawody nie przegrali żadnego meczu. Wygrali 6 spotkań jedno zakończyło się bezbramkowym remisem. Bramki 16 zdobyte i tylko 2 stracone.

- Dla mojego zespołu bramki strzelali Mateusz Dominikowski 6,Jakub Kopydłowski 5,Wojciech Orłowski 5. – mówi trener Tomasz Woźniak. - Jakub Kopydłowski został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Oczywiście brawa należą się całej drużynie, gdyż wszyscy zapracowali na ten sukces. To dla nich pierwszy wygrany turniej i to w takiej hali.

Nielba: Kacper Gapiński, Brajan Szymański, Jakub Kopydłowski, Mateusz Dominikowski, Norbert Sajewski, Karol Nowak, Dariusz Wyka ,Wojciech Orłowski, Natan Królczyk, Daniel Włodarczyk.