Trampkarze pieczętują awans!

DSC 0690Trampkarze wągrowieckiej Nielby wygrali u siebie z AUREA Poznań 4:2.

 

   W niedzielne przedpołudnie trampkarze Nielby podejmowali drużynę AUREA Poznań. Zwycięstwo nie przyszło jednak tak łatwo, jakby sugerował wynik.  Początek meczu nie wskazywał iż goście stanowić będą łakomy kąsek. Po przelobowaniu naszego bramkarza  przyjezdni wyszli na jednobramkowe prowadzenie.

   Po kilku minutach kapitalnym strzałem popisał się Moskalik, który wyrównał wynik. Gościom udało się jednak wyjść na prowadzenie. Gospodarze do przerwy , po bramce Łubińskiego zdołali zremisować.

   Po przerwie inicjatywę  przejęli przyjezdni, choć nie na długo. Kolejne minuty to dominacja poznaniaków, lecz Stangierski nie dał im szansy i wykorzystał swoją okazję podwyższając rezultat na 4:2. W końcówce meczu skutecznym wykonaniem rzutu wolnego popisał się Daniel Chmielnicki, który ustalił rezultat spotkania na cztery do dwóch.


Marek Marchel trener Nielby:
- Był to ostatni mecz w rundzie jesiennej, który nie miał już dla nas większego znaczenia. Podeszliśmy do niego jednak ambitnie, chcąc przypieczętować zwycięstwem awans do ligi mistrzowskiej, tym bardziej grając u siebie.

Tekst: Marcin Kotowski

 

Komentarze   

 
+1 #2 darmowe dodawanie 2014-07-03 07:26
Bardzo podoba mi się strona ;) sporo informacji i estetycznie przedstawione.
Pozdrawiam
Cytować
 
 
+2 #1 kasia 2013-11-11 08:56
:D
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.