Juniorzy: Nielba - Jarota 0:1

nielba jarotaJuniorzy wągrowieckiej Nielby w niedzielnym spotkaniu z Jarotą Jarocin doznali smaku porażki, przegrywając to spotkanie 0 : 1.

Zasmucać może fakt iż z przebiegu gry widać było przewagę gospodarzy, jednak każdej akcji towarzyszył niestety bark jej wykończenia, przysłowiowego postawienia kropki nad i.

Goście praktycznie z niczego ustalili wynik spotkania. Tu troszkę zawiodła obrona żółto – czarnych. Stracona bramka nie pocięła jednak skrzydeł młodym Nielbistom. Ruszyli do odrabiania strat, jednak kilka stuprocentowych  okazji nie zostało zamienione na zdobycz punktową.

Spotkanie zakończyło się bez skutecznej riposty zawodników MKS – u. Naszym młodym zawodnikom nie można jednak odmówić masy włożonego w tą grę serca oraz ambicji i woli walki. Jednego co Im brakuje to skuteczne udokumentowanie wypracowanych w polu akcji. Miejmy jednak nadzieję iż to przyjdzie z czasem. Jak do tej pory władze klubu mogą spać spokojnie, jeśli idzie o zaplecze seniorskiego zespołu.