Juniorzy: Nielba - Jarota 0:1

nielba jarotaJuniorzy wągrowieckiej Nielby w niedzielnym spotkaniu z Jarotą Jarocin doznali smaku porażki, przegrywając to spotkanie 0 : 1.

Zasmucać może fakt iż z przebiegu gry widać było przewagę gospodarzy, jednak każdej akcji towarzyszył niestety bark jej wykończenia, przysłowiowego postawienia kropki nad i.

   Goście praktycznie z niczego ustalili wynik spotkania. Tu troszkę zawiodła obrona żółto – czarnych. Stracona bramka nie pocięła jednak skrzydeł młodym Nielbistom. Ruszyli do odrabiania strat, jednak kilka stuprocentowych  okazji nie zostało zamienione na zdobycz punktową.

   Spotkanie zakończyło się bez skutecznej riposty zawodników MKS – u. Naszym młodym zawodnikom nie można jednak odmówić masy włożonego w tą grę serca oraz ambicji i woli walki. Jednego co Im brakuje to skuteczne udokumentowanie wypracowanych w polu akcji. Miejmy jednak nadzieję iż to przyjdzie z czasem. Jak do tej pory władze klubu mogą spać spokojnie, jeśli idzie o zaplecze seniorskiego zespołu.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.