Żaki wygrywają z Lechem!

bl13570470051764Drużyna żaków wągrowieckiej Nielby wygrała wyjazdowy mecz ligowy z Lechem Poznań 2:1.

Lech Poznań – Nielba Wągrowiec 1:2
Bramki: Mateusz Dominikowski, Wojciech Orłowski.

Skład: Daniel Włodarczyk, Karol Korczak, Kacper Gapiński, Brajan Szymański, Jakub Kopydłowski, Norbert Sajewski, Mateusz Dominikowski, Wojciech Orłowski, Tymoteusz Łochowicz, Dariusz Wyka, Natan Królczyk, Antek Migas, Karol Nowak, Wojciech Kulczyński.

- Chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Zagrali bardzo dobre spotkanie. – mówi trener grupy Tomasz Woźniak. – Mecz był bardzo wyrównany. Jednak to nam udało się strzelić jedną bramkę więcej. Teraz z kompletem punktów podsumowuje prowadzimy w grupie. Po czterech meczach mamy 12 punktów, 19 zdobytych i tylko 3 stracone bramki. – podsumowuje.