Juniorzy: Błękitni - Nielba 3:3

juniorDrużyna Juniorów młodszych Akademii Piłkarskiej MKS Nielba Wągrowiec zremisowała na wyjeździe z Błękitnymi Wronki 3:3.

Błękitni Wronki – Nielba Wągrowiec 3:3
Bramki:
Szymon Czerwień, Wojciech Grad, Adam Urbański.

Nielba: Łukasz Gacka – Szymon Miller, Dominik Górniak, Patryk Soforek, Adrian Marchel, Filip Konarski, Wojciech Grad, Szymon Czerwień, Kacper Cegielski, Adam Urbański, Mikołaj Gapa.

Ponadto zagrali: Oskar Czapliński – Paweł Krauz, Bartosz Klinicki, Rafał Gruntkowski, Dawid Chmielnicki.

- Gdybyśmy grali od początku w najsilniejszym zestawieniu to spokojnie mogliśmy wygrać. – mówi napastnik żółto-czarnych Paweł Krauz. – Przed przerwą nie mogliśmy wyjść ze swojej połowy. Dostaliśmy dwie bramki po trzech minutach gry. Pod koniec połowy rywale dołożyli trzecią. My strzeliliśmy do szatni. W drugiej połowie zaczęliśmy gonić wynik i udało się doprowadzić do remisu. – podsumowuje.