IV liga grupa: wielkopolska (północ) 2016-2017
Print
1. kolejka 06-08-2016 12:00 Luboński KS 0 : 1 GLKS Wysoka
  06-08-2016 14:00 Iskra Szydłowo 1 : 1 GKS Dopiewo
  06-08-2016 17:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 : 2 Grom Plewiska
  06-08-2016 17:00 Kotwica Kórnik 1 : 0 Huragan Pobiedziska
  06-08-2016 17:00 Lubuszanin Trzcianka 3 : 0 Unia Swarzędz
  07-08-2016 14:00 Zieloni Lubosz 1 : 0 1922 Lechia Kostrzyn
  07-08-2016 15:00 Nielba Wągrowiec 3 : 1 Sparta Oborniki
  07-08-2016 17:00 Pogoń Łobżenica 0 : 3 Warta Międzychód

2. kolejka 13-08-2016 11:00 Sparta Oborniki 1 : 3 Lubuszanin Trzcianka
  13-08-2016 16:00 Huragan Pobiedziska 3 : 2 Pogoń Łobżenica
  13-08-2016 17:00 Warta Międzychód 1 : 1 Nielba Wągrowiec
  13-08-2016 17:00 Grom Plewiska 1 : 0 Kotwica Kórnik
  13-08-2016 17:00 1922 Lechia Kostrzyn 0 : 1 Unia Swarzędz
  14-08-2016 14:00 Zieloni Lubosz 1 : 3 Iskra Szydłowo
  14-08-2016 14:00 GKS Dopiewo 4 : 1 Luboński KS
  14-08-2016 15:00 GLKS Wysoka 2 : 2 Tarnovia Tarnowo Podgórne

3. kolejka 20-08-2016 12:00 Luboński KS 0 : 3 Zieloni Lubosz
  20-08-2016 15:00 Nielba Wągrowiec 5 : 2 Huragan Pobiedziska
  20-08-2016 15:00 Iskra Szydłowo 6 : 1 1922 Lechia Kostrzyn
  20-08-2016 17:00 Unia Swarzędz 1 : 2 Sparta Oborniki
  20-08-2016 17:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 : 0 GKS Dopiewo
  20-08-2016 17:00 Kotwica Kórnik 2 : 0 GLKS Wysoka
  20-08-2016 17:00 Lubuszanin Trzcianka 3 : 3 Warta Międzychód
  21-08-2016 17:00 Pogoń Łobżenica 2 : 5 Grom Plewiska

4. kolejka 26-08-2016 17:00 GLKS Wysoka 1 : 2 Pogoń Łobżenica
  27-08-2016 15:00 Huragan Pobiedziska 0 : 1 Lubuszanin Trzcianka
  27-08-2016 17:00 Grom Plewiska 2 : 0 Nielba Wągrowiec
  27-08-2016 17:00 Iskra Szydłowo 1 : 1 Luboński KS
  27-08-2016 17:00 1922 Lechia Kostrzyn 0 : 4 Sparta Oborniki
  28-08-2016 14:00 Zieloni Lubosz 0 : 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne
  28-08-2016 14:00 GKS Dopiewo 2 : 0 Kotwica Kórnik
  28-08-2016 16:00 Warta Międzychód 2 : 2 Unia Swarzędz

5. kolejka 03-09-2016 11:00 Sparta Oborniki 0 : 2 Warta Międzychód
  03-09-2016 12:00 Luboński KS 0 : 0 1922 Lechia Kostrzyn
  03-09-2016 16:00 Pogoń Łobżenica 3 : 1 GKS Dopiewo
  03-09-2016 16:00 Lubuszanin Trzcianka 1 : 0 Grom Plewiska
  03-09-2016 16:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 : 3 Iskra Szydłowo
  03-09-2016 17:00 Kotwica Kórnik 8 : 0 Zieloni Lubosz
  04-09-2016 15:00 Huragan Pobiedziska 0 : 1 Unia Swarzędz

6. kolejka 07-09-2016 17:00 Luboński KS 0 : 4 Tarnovia Tarnowo Podgórne
  09-09-2016 17:00 Lubuszanin Trzcianka 5 : 1 GLKS Wysoka
  10-09-2016 11:00 Grom Plewiska 1 : 1 Unia Swarzędz
  10-09-2016 12:00 Iskra Szydłowo 2 : 1 Kotwica Kórnik
  10-09-2016 16:00 1922 Lechia Kostrzyn 0 : 1 Warta Międzychód
  11-09-2016 14:00 Zieloni Lubosz 1 : 1 Pogoń Łobżenica
  11-09-2016 14:00 GKS Dopiewo 1 : 3 Nielba Wągrowiec
  11-09-2016 15:00 Huragan Pobiedziska 1 : 3 Sparta Oborniki

5. kolejka 14-09-2016 17:00 Nielba Wągrowiec 4 : 1 GLKS Wysoka

7 Kolejka 17-09-2016 15:00 Nielba Wągrowiec 5 : 1 Zieloni Lubosz
  17-09-2016 16:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 : 1 1922 Lechia Kostrzyn
  17-09-2016 16:00 Sparta Oborniki 0 : 2 Grom Plewiska
  17-09-2016 16:00 Kotwica Kórnik 3 : 1 Luboński KS
  17-09-2016 16:00 Warta Międzychód 2 : 2 Huragan Pobiedziska
  17-09-2016 16:00 Lubuszanin Trzcianka 3 : 1 GKS Dopiewo
  18-09-2016 15:00 GLKS Wysoka 3 : 1 Unia Swarzędz
  18-09-2016 16:00 Pogoń Łobżenica 0 : 4 Iskra Szydłowo

8 kolejka 24-09-2016 12:00 Luboński KS 3 : 2 Pogoń Łobżenica
  24-09-2016 15:00 Iskra Szydłowo 2 : 2 Nielba Wągrowiec
  24-09-2016 16:00 Grom Plewiska 1 : 0 Warta Międzychód
  24-09-2016 16:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 : 1 Kotwica Kórnik
  24-09-2016 16:00 1922 Lechia Kostrzyn 1 : 0 Huragan Pobiedziska
  25-09-2016 14:00 GKS Dopiewo 0 : 1 Unia Swarzędz
  25-09-2016 14:00 Zieloni Lubosz 1 : 1 Lubuszanin Trzcianka
  25-09-2016 15:00 GLKS Wysoka 1 : 3 Sparta Oborniki

9 kolelka 01-10-2016 12:00 Warta Międzychód 3 : 2 GLKS Wysoka
  01-10-2016 15:00 Nielba Wągrowiec 3 : 0 Luboński KS
  01-10-2016 15:00 Pogoń Łobżenica 0 : 2 Tarnovia Tarnowo Podgórne
  01-10-2016 16:00 Lubuszanin Trzcianka 2 : 2 Iskra Szydłowo
  01-10-2016 16:00 Sparta Oborniki 3 : 0 GKS Dopiewo
  01-10-2016 16:00 Kotwica Kórnik 3 : 1 1922 Lechia Kostrzyn
  01-10-2016 16:00 Huragan Pobiedziska 0 : 4 Grom Plewiska
  02-10-2016 14:00 Zieloni Lubosz 1 : 2 Unia Swarzędz

10 kolejka 08-10-2016 12:00 Luboński KS 0 : 4 Lubuszanin Trzcianka
  08-10-2016 15:00 1922 Lechia Kostrzyn 3 : 3 Grom Plewiska
  08-10-2016 15:00 Iskra Szydłowo 1 : 3 Unia Swarzędz
  08-10-2016 15:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 : 1 Nielba Wągrowiec
  08-10-2016 15:00 Kotwica Kórnik 3 : 2 Pogoń Łobżenica
  09-10-2016 14:00 Zieloni Lubosz 1 : 1 Sparta Oborniki
  09-10-2016 14:00 GLKS Wysoka 2 : 1 Huragan Pobiedziska
  09-10-2016 14:00 GKS Dopiewo 1 : 3 Warta Międzychód

11 kolejka 15-10-2016 12:00 Luboński KS 2 : 2 Unia Swarzędz
  15-10-2016 15:00 Pogoń Łobżenica 2 : 1 1922 Lechia Kostrzyn
  15-10-2016 15:00 Huragan Pobiedziska 1 : 0 GKS Dopiewo
  15-10-2016 15:00 Lubuszanin Trzcianka 5 : 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne
  15-10-2016 15:00 Grom Plewiska 2 : 0 GLKS Wysoka
  15-10-2016 15:00 Sparta Oborniki 1 : 0 Iskra Szydłowo
  15-10-2016 15:00 Nielba Wągrowiec 3 : 1 Kotwica Kórnik
  15-10-2016 15:00 Warta Międzychód 3 : 0 Zieloni Lubosz

12 kolejka 22-10-2016 12:00 Luboński KS 0 : 3 Sparta Oborniki
  22-10-2016 14:00 1922 Lechia Kostrzyn 1 : 3 GLKS Wysoka
  22-10-2016 14:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 : 0 Unia Swarzędz
  22-10-2016 15:00 Pogoń Łobżenica 2 : 3 Nielba Wągrowiec
  22-10-2016 15:00 Kotwica Kórnik 2 : 2 Lubuszanin Trzcianka
  22-10-2016 15:00 Iskra Szydłowo 0 : 3 Warta Międzychód
  23-10-2016 14:00 GKS Dopiewo 1 : 1 Grom Plewiska
  23-10-2016 14:00 Zieloni Lubosz 2 : 2 Huragan Pobiedziska

13 kolejka 29-10-2016 14:00 Warta Międzychód 6 : 1 Luboński KS
  29-10-2016 14:00 Nielba Wągrowiec 2 : 1 1922 Lechia Kostrzyn
  29-10-2016 14:00 Sparta Oborniki 0 : 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne
  29-10-2016 15:00 Kotwica Kórnik 1 : 1 Unia Swarzędz
  29-10-2016 15:00 Huragan Pobiedziska 0 : 5 Iskra Szydłowo
  29-10-2016 15:00 Lubuszanin Trzcianka 6 : 0 Pogoń Łobżenica
  29-10-2016 15:00 Grom Plewiska 5 : 1 Zieloni Lubosz
  30-10-2016 13:00 GLKS Wysoka 0 : 2 GKS Dopiewo

14 kolejka 05-11-2016 12:00 Luboński KS 0 : 4 Huragan Pobiedziska
  05-11-2016 13:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 : 2 Warta Międzychód
  05-11-2016 13:00 1922 Lechia Kostrzyn 0 : 2 GKS Dopiewo
  05-11-2016 14:00 Iskra Szydłowo 4 : 3 Grom Plewiska
  05-11-2016 14:00 Nielba Wągrowiec 2 : 2 Lubuszanin Trzcianka
  05-11-2016 14:00 Kotwica Kórnik 1 : 2 Sparta Oborniki
  06-11-2016 14:00 Zieloni Lubosz 1 : 1 GLKS Wysoka
  06-11-2016 14:00 Pogoń Łobżenica 1 : 0 Unia Swarzędz

15 kolejka 11-11-2016 11:00 Lubuszanin Trzcianka 5 : 0 1922 Lechia Kostrzyn
  11-11-2016 11:00 Huragan Pobiedziska 0 : 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
  11-11-2016 11:00 Unia Swarzędz 0 : 5 Nielba Wągrowiec
  11-11-2016 11:00 Grom Plewiska 6 : 1 Luboński KS
  11-11-2016 11:00 Sparta Oborniki 5 : 2 Pogoń Łobżenica
  11-11-2016 11:00 GLKS Wysoka 1 : 0 Iskra Szydłowo
  11-11-2016 11:00 Warta Międzychód 1 : 4 Kotwica Kórnik
  11-11-2016 11:00 GKS Dopiewo 3 : 1 Zieloni Lubosz

16 kolejka 13-11-2016 13:30 Grom Plewiska 0 : 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
  13-11-2016 13:30 Huragan Pobiedziska 1 : 1 Kotwica Kórnik
  13-11-2016 13:30 1922 Lechia Kostrzyn 1 : 1 Zieloni Lubosz
  13-11-2016 13:30 Warta Międzychód 2 : 2 Pogoń Łobżenica
  13-11-2016 13:30 GKS Dopiewo 0 : 2 Iskra Szydłowo
  13-11-2016 13:30 Sparta Oborniki 2 : 3 Nielba Wągrowiec
  13-11-2016 13:30 GLKS Wysoka 3 : 0 Luboński KS
  11-03-2017 14:00 Unia Swarzędz 1 : 2 Lubuszanin Trzcianka

17 kolejk 18-03-2017 11:00 Lubuszanin Trzcianka 2 : 0 Sparta Oborniki
  18-03-2017 14:00 Unia Swarzędz 6 : 2 1922 Lechia Kostrzyn
  18-03-2017 14:00 Kotwica Kórnik 1 : 1 Grom Plewiska
  18-03-2017 14:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 : 0 GLKS Wysoka
  18-03-2017 14:00 Nielba Wągrowiec 2 : 0 Warta Międzychód
  18-03-2017 14:00 Luboński KS 1 : 5 GKS Dopiewo
  18-03-2017 15:00 Iskra Szydłowo 1 : 2 Zieloni Lubosz
  19-03-2017 14:00 Pogoń Łobżenica 0 : 0 Huragan Pobiedziska

18 kolejka 25-03-2017 14:00 Unia Swarzędz 3 : 2 Sparta Oborniki
  25-03-2017 15:00 1922 Lechia Kostrzyn 0 : 2 Iskra Szydłowo
  25-03-2017 16:00 GKS Dopiewo 3 : 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
  25-03-2017 16:00 Warta Międzychód 2 : 1 Lubuszanin Trzcianka
  25-03-2017 16:00 Grom Plewiska 4 : 0 Pogoń Łobżenica
  26-03-2017 14:00 GLKS Wysoka 3 : 1 Kotwica Kórnik
  26-03-2017 14:00 Zieloni Lubosz 11 : 1 Luboński KS
  26-03-2017 15:00 Huragan Pobiedziska 4 : 0 Nielba Wągrowiec

19 kolejka 01-04-2017 15:00 Nielba Wągrowiec 3 : 2 Grom Plewiska
  01-04-2017 15:00 Sparta Oborniki 3 : 1 1922 Lechia Kostrzyn
  01-04-2017 15:00 Kotwica Kórnik 0 : 2 GKS Dopiewo
  01-04-2017 15:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 : 0 Zieloni Lubosz
  01-04-2017 16:00 Luboński KS 0 : 9 Iskra Szydłowo
  01-04-2017 16:00 Unia Swarzędz 2 : 2 Warta Międzychód
  01-04-2017 16:00 Lubuszanin Trzcianka 4 : 0 Huragan Pobiedziska
  02-04-2017 15:00 Pogoń Łobżenica 2 : 1 GLKS Wysoka

20 kolejka 08-04-2017 15:00 Iskra Szydłowo 0 : 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
  08-04-2017 16:00 Unia Swarzędz 3 : 0 Huragan Pobiedziska
  08-04-2017 16:00 1922 Lechia Kostrzyn 5 : 2 Luboński KS
  08-04-2017 16:00 Grom Plewiska 0 : 2 Lubuszanin Trzcianka
  08-04-2017 17:00 Warta Międzychód 2 : 0 Sparta Oborniki
  08-04-2017 17:00 GKS Dopiewo 0 : 1 Pogoń Łobżenica
  09-04-2017 14:00 Zieloni Lubosz 0 : 0 Kotwica Kórnik
  09-04-2017 15:00 GLKS Wysoka 3 : 2 Nielba Wągrowiec

21 kolejka 13-04-2017 17:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 11 : 1 Luboński KS
  15-04-2017 12:00 Kotwica Kórnik 2 : 2 Iskra Szydłowo
  15-04-2017 13:00 GLKS Wysoka 1 : 1 Lubuszanin Trzcianka
  15-04-2017 14:00 Unia Swarzędz 2 : 0 Grom Plewiska
  15-04-2017 14:00 Sparta Oborniki 0 : 1 Huragan Pobiedziska
  15-04-2017 15:00 Nielba Wągrowiec 2 : 0 GKS Dopiewo
  15-04-2017 15:00 Pogoń Łobżenica 0 : 0 Zieloni Lubosz
  15-04-2017 17:00 Warta Międzychód 5 : 1 1922 Lechia Kostrzyn

22 kolejka 22-04-2017 11:00 1922 Lechia Kostrzyn - : - Tarnovia Tarnowo Podgórne
  22-04-2017 12:30 Huragan Pobiedziska - : - Warta Międzychód
  22-04-2017 15:00 Iskra Szydłowo - : - Pogoń Łobżenica
  22-04-2017 16:00 Unia Swarzędz - : - GLKS Wysoka
  22-04-2017 16:00 Luboński KS - : - Kotwica Kórnik
  22-04-2017 17:00 GKS Dopiewo - : - Lubuszanin Trzcianka
  22-04-2017 17:00 Grom Plewiska - : - Sparta Oborniki
  23-04-2017 14:00 Zieloni Lubosz - : - Nielba Wągrowiec

SPONSORZY ::

Sponsor Strategiczny ::

Sponsorzy ::

wagrawiec  

Sponsor Główny ::

 

 

 

Sponsor Techniczny ::

bodo1 

  iscarmerx   macro

 

kolacki  stappert  bemasport

 

 grochowscy  paxrychlik

 

      hunterslogoochrona-Grupa-HUNTERS1  doner-kebab   tbhydro logo

      
     szop logo           

 Partnerzy Klubu ::
logo-peryferia

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Nielba Wągrowiec - piłka nożna - Oficjalna strona MKS Nielba Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone.